Image Alt

Коронки

  /    /  Коронки

Якщо зуб зруйнований, але його корінь зберігає свою цілісність, то оптимальним способом протезування є коронки. Це незнімний протез, який захищає решту зуба від руйнування, а також виконує декоративну та жувальну функцію. Завдяки використанню сучасних матеріалів така конструкція відрізняється міцністю і виглядає максимально природньо.

Кращі зубні коронки виготовляються з металокераміки, діоксиду цирконію, пресованої кераміки. Спеціаліст підбере матеріал, який за кольором відповідає вашому зубу, тому коронка не буде помітною.

 

Металокерамічні коронки відрізняються своєю доступністю по ціні та відносною міцністю та естетикою. Адже шар кераміки, який є на металі, може з часом сколюватись. Щодо естетики, металокерамічні коронки  не відрізняються по кольору від сусідніх зубів, але немає такої природності, як у свого зуба та у безметалових коронках. До недоліків також можна віднести наявність металу, який з часом окислюється.

 

Коронки з пресованої кераміки та цирконієві, виглядають природньо та не відрізняються від своїх зубів. По міцності вони також кращі, оскільки виготовляються з суцільного шматка прескераміки, чи циркону. Тому немає сколів. Також важливою перевагою безметалевих коронок – це їх максимально точне прилягання до зуба.

 

Ми встановлюємо різні типи зубних коронок і допоможемо вибрати варіант, який ідеально підійде вам за ціною, зовнішнім виглядом і експлуатаційними характеристиками.

Вартість послуги – від 2500 грн

Запишіться на безкоштовну консультацію