Image Alt

Лікування карієсу

  /    /  Лікування карієсу

Лікування карієсу – це стоматологічна послуга, яка завжди буде актуальною, адже, на жаль, на сьогоднішній день ще не винайшли способу, що гарантує стовідсотковий захист від руйнування емалі та дентину. Ми пропонуємо своїм пацієнтам безліч методів усунення каріозного ураження, в залежності від його стадії, локалізації та деяких інших факторів. При цьому нашими пріоритетами під час застосування будь-який з обраних методик завжди залишаються висока ефективність терапії і комфорт пацієнта.

За поширенням ураження поділяють такі види руйнування зуба:

  • Стадія плями. Незначне руйнування емалі, яке візуально визначається як її потемніння. Показано видалення плями з проведенням ремінерализації.
  • Поверхневий. До потемніння емалі додається її шершавість, посилення чутливості до температурних і хімічних подразників. Як правило, приймається рішення про шліфовку поверхні ураження і подальшої ремінералізації, проте в деяких випадках вже показано пломбування.
  • Середній. Дана стадія ураження захоплює дентинну тканину, тому на цій стадії з’являється відчутний біль. Необхідно пломбування.
  • Глибокий. Уражається біляпульпарний дентин, біль посилюється. Можливий розвиток ускладнень, наприклад, пульпіту або періодонтиту. Лікування глибокого карієсу – досить складна маніпуляція, зазвичай має на увазі не тільки застосування анестезії і препарування каріозної порожнини, а й установку лікувальної прокладки для профілактики пульпіту, а також накладення ізолюючої прокладки для запобігання токсичного впливу компонентів пломби на дентин. Тільки після цього встановлюється пломба. У ряді випадків показано також пломбування каналів.

Вартість послуги – від 500 грн

Запишіться на безкоштовну консультацію