Image Alt

Мостоподібні протези

  /    /  Мостоподібні протези

Мостоподібним протезом з опорою на власні зуби можна відновити як один зуб, так і кілька  підряд. Єдине обмеження – міст не може бути встановлений в кінці зубного ряду, так як обов’язково повинні бути дві опори, між якими розташована вільна ділянка протеза.

Опорні зуби потрібно обточити, щоб коронка стояла в рівень з природніми зубами, щоб не випирала із зубного ряду і не заваджала при розмові та жуванні. Залежно від матеріалу, використовуваного для коронок, потрібна велика або менша ступінь обточування опорних зубів.

 

Матеріали для мостоподібних протезів

Самим звичним матеріалом для виготовлення протезів є металокераміка. На невеликий металевий ковпачок накладається шар стоматологічної кераміки, яка забарвлюється в тон природніх зубів. Для таких коронок потрібна найбільша ступінь обточування зуба. Ще одна проблема, яка виникає при використанні металокераміки, – синюшність ясен і помітність металевих смужок по лінії переходу зуба-коронки. Таких проблем не виникає при використанні безметалевих коронок

 

Суцільнокерамічні коронки відомі своїми високими естетичними властивостями і можуть бути встановлені на передні зуби. Діоксид цирконію – дуже міцний матеріал білого кольору, який також підвищує естетичні властивості коронок. Ці сучасні матеріали дозволяють знімати менше емалі при обточуванні опорних зубів.

 

Протипоказания

Захворювання кісткової тканини, що сприяє швидкому руйнуванню зубів під опорними елементами конструкції, наприклад, при остеопорозі.

Інфекційні захворювання порожнини рота в гострій формі; перед тим, як поставити міст, доведеться вилікувати гінгівіт, стоматит або, наприклад, ангіну,

пародонтити і пародонтоз, особливо в важких формах.

 

Неправильний прикус, бруксизм і патологічна стертість зубів; перш за все слід впоратися з цими проблемами, а потім приступати до протезування.

Занадто велика прогалина між зубами: більше чотирьох зубів в передньому відділі, більше трьох премолярів або більше одного моляра (жувального зуба) – міст такої довжини не зможе якісно виконувати свої функції і швидко зруйнується. Відсутність крайніх зубів, так як ця конструкція вимагає опори з двох сторін.

 

Мостоподібний протез на імплантатах

Міст може спиратися не тільки на натуральні зуби, але і на імплантати, встановлені на потрібній відстані один від одного.

Вартість послуги – від 7500 грн

Запишіться на безкоштовну консультацію