Image Alt

Відбілювання зубів

  /    /  Відбілювання зубів

Існує два основних види відбілювання – професійне і домашнє. Вони відрізняються як за часом до досягнення результату, так і за методами впливу на зуби і діючих речовин. Стандартне домашнє відбілювання зубів відбувається за допомогою спеціальних кап, які потрібно носити до місяця. Для професійного відбілювання зазвичай достатньо 1 процедури, а результат буде залежати від того, який метод буде використаний – світло, лазер, хімічний вплив тощо

Хімічний вплив

Лікар наносить на зуби особливий склад, який стимулює вироблення активного кисню. Він потрапляє всередину зубів і, вступаючи в реакцію з пігментом, усуває його. Ціни на хімічне відбілювання зубів в Києві одні із найдоступніших, але у нього є і недоліки – якщо у пацієнта чутлива емаль, він може відчувати неприємні відчуття. Якщо склад потрапляє на м’які тканини – язик, губи, щоку – це може привести до подразнення.

Лазерне відбілювання

Використання лазера для відбілювання дозволяє добитися відмінних результатів – всього за одну-дві хвилини можна освітлити зуб приблизно на 10 тонів. Ця процедура абсолютно безболісна, пацієнти нічого не відчувають. Суть дії практично та ж – лазерний промінь звільняє кисень, і той знищує пігмент всередині зуба. Крім цього, сам промінь також впливає на зуб, безпосередньо руйнуючи пігмент. Пошкодження зубних тканин, емалі або ясен при цьому способі виключені. Більш того – зубна емаль від впливу лазера стає міцнішим.

Вартість послуги – від 2500 грн

Запишіться на безкоштовну консультацію