Image Alt

Знімне протезування

  /    /  Знімне протезування

Знімне протезування має на увазі можливість пацієнта самостійно знімати і одягати протези. Найчастіше вони спираються на ясна і використовуються, коли не можна встановити імплантати. Деяке навантаження, що отримується на протези, може розподілятися і на збережені зуби. Як правило, знімне протезування замінює не один зруйнований зуб, а кілька одночасно.

Відсутність всіх зубів – проблема, яку вирішує повне знімне протезування. Заміна втраченого зубного ряду дозволить уникнути деформацій прикусу і щелепи. Завдяки використанню сучасного обладнання та матеріалів, повне знімне протезування поверне радість повноцінного життя, можливість посміхатися відкрито. Протезування знімними протезами може носити як тимчасовий, так і постійний характер. Знімні протези використовують в якості заміни одного, декількох або повного ряду зубів.

 

Залежно від рівня збереження зубів розрізняють:

  • Повне протезування. Воно потрібне при повній відсутності зубів. Спирається конструкція на ясна але фіксацію здійснити досить складно. Виготовляють такі протези зазвичай з нейлону або пластмаси.
  • Часткове протезування. Таке протезування має на увазі наявність зуба-опори. Навіть одного буде цілком достатньо. Матеріал, з якого вони виготовлені, може бути таким же, як і при повному протезуванні.

 

Знімні протези мають ряд переваг:

  • встановлення знімних протезів може бути здійснена навіть при повній відсутності зубів;
  • доступна вартість;
  • привабливий зовнішній вигляд

Вартість послуги – від 4500 грн

Запишіться на безкоштовну консультацію